Dlaczego warto podarować herbatę jako prezent?

W ciągu roku jest wiele świąt, z okazji których wręcza się upominki. Ten gest sympatii sprawia, że osoba obdarowana czuje się doceniona i wyróżniona. Jednak aby było jej miło, należy podarować coś, co wywoła uśmiech na twarzy. Ponieważ wybór produktów w sklepach jest ogromny, kupno odpowiedniego podarunku może dla wielu osób być trudne. W takim przypadku dobrym pomysłem jest kupno herbaty. Przemawia za tym wiele argumentów, które przybliżono w tym artykule.

czytaj całość »
Tradycje związane z piciem herbaty

Przysłowie „Co kraj, to obyczaj” można także odnieść do różnorodnej tradycji związanej z piciem herbaty. W wielu częściach świata jest to produkt spożywczy, którego zaparzanie i spożywanie wiąże się z tradycyjnymi obrzędami. Nasz sklep internetowy z herbatami pragnie przybliżyć klientom ciekawe historie związane z piciem gorącego napoju cenionego niemalże we wszystkich częściach globu.

czytaj całość »
Korzyści płynące z picia herbaty

Badania przeprowadzone w Polsce potwierdzają, jak dużą popularnością cieszy się spożywanie herbaty. Statystyczny Polak pije przynajmniej jedną szklankę tego napoju dziennie. W skali roku przeciętny obywatel kraju nad Wisłą zużywa około jednego kilograma tego produktu. Prym wiedzie herbata czarna liściasta i ekspresowa, dużą popularnością cieszy się także herbata czerwona pu erh czy herbata zielona. Sklep posiada w swoim asortymencie wspomniane rodzaje herbat, których regularne picie może przynieść zdrowiu wiele korzyści, co przybliży lektura tego artykułu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl